/ערכים ועקרונות
ערכים ועקרונות2021-04-29T18:05:21+03:00
ערכים ועקרונות

כל הסיבות להשקיע איתנו

פאזל בית להשקעות נדל”ן מחויבת מאז הקמתה להתאים באופן אישי עבור משקיעים, את ההשקעות הטובות ביותר עבורם, תוך שאנו מבצעים, מנהלים, מגנים וממקסמים את רווחיהם. אנחנו רואים באמינות ובשקיפות ערכים עליונים אותם אנו מיישמים בבחירה נכונה של ההשקעות והמשקיעים, על סמך פגישות והיכרות אישית עימם. אנו מאמינים כי כך ניתן לנהל השקעות בצורה מקצועית, הוגנת ומוצלחת, תוך מתן שירות אישי ברמה הגבוהה ביותר.

אנו מאמינים כי המשקיעים הינם הנכס היקר לנו ביותר ומשום כך אנו פאזל מחויבים לעמוד ביעדים שהצבנו לעצמנו ולהציג למשקיעים תוצאות מוכחות. כדי לעשות זאת אנו מקפידים להישען על אבני יסוד חשובות מאין כמוהן :

הגינות ויושר

החברה, בעליה, מנהליה ועובדיה יפעלו מעל ומעבר כדי לעמוד בכל התחייבות ומחויבות כלפי לקוחות, ספקים ועמיתים לעבודה. אנו מקפידים לעמוד בדרישות כל הוראות החוק, לרבות הנחיות רשות לניירות ערך ומשרד האוצר, בניית מערכות יחסים המושתתות על כבוד הדדי, שקיפות ויושרה וסבורים כי ערכים אלו הינם גורם מכריע בהצלחת החברה.

שאיפה למצוינות

אנו נחושים להיות החברה הטובה והמובילה ביותר בתחומה, לפרוץ את גבולות הקיים ולשאוף באופן מתמיד לרמת ביצועים גבוהה ולהעלאת רף המצוינות ללא פשרות.

משפחתיות

מנהלי החברה ועובדיה, יוצרים אוירה משפחתית שבה כולם פועלים יחדיו מתוך שותפות ועבודת צוות. עובדי החברה מהווים נכס חשוב ויקר עבור החברה אשר תפעל בצורה מתמדת על מנת לאפשר סביבת עבודה נעימה ותחושה של בית.

הלקוח במרכז

להיות קשובים לצרכים והיעדים של המשקיעים הוא חלק חשוב ביותר בהצלחה שלנו. אנו בוחרים להקשיב תמיד ולכל פרט. למעשה אנו פותחים את אוזננו לא רק למשקיעים אלא לסביבה הכלכלית כולה העוטפת אותנו. שביעות רצון לקוחותינו הינה העילה המרכזית לקיומנו והמקור לצמיחתנו. אנו מחויבים לשביעות רצון מלאה של לקוחותינו ולהצלחתם במטרה לייצר שותפות ארוכת טווח.

סודיות, אמינות ושקיפות

בפאזל בית להשקעות נדל"ן מחויבים לפעול באופן ברור וגלוי כלפי לקוחות, עובדים ובעלי עניין אחרים, תוך הצגת המידע הרלבנטי לעניינם, לפעול ביושר, בתום לב וללא משוא פנים עם כל הגורמים: לקוחות, עובדים וגורמים בסביבה החיצונית, תוך רגישות לניגודי עניינים אפשריים והקפדה על מתן יחס שווה לכל.

ענווה

אנו מאמינים שההתנהלות בענווה, במסריה ובפועלה, כלפי חוץ ופנים כאחד, יתרמו לפתיחות לשינויים, לקבלת דעות, צרכים ועמדות של האחר וליצירת תרבות ממוקדת לקוח.
LET'S TALK BUSINESS

הדרך להשקעה מניבה באמת מתחילה כאן.

מעוניינים להצטרף למועדון המשקיעים שלנו ?
השאירו פרטים ונשמח להיענות בהקדם

מובהר כי המידע המופיע במצג זה הינו הצגה עקרונית של רכישה פוטנציאלית של נכס נדל”ן (להלן: “הרכישה”) ואינו מהווה הצעה במובן חוק החוזים או הצעה להשקעה בניירות ערך. Puzzle Group אינה מוכרת יחידות השתתפות בהשקעות ואין באמור לעיל משום הצעה או הזמנה להשקעה כלשהי, אלא הצגה כללית של אפשרויות השקעה. כל האמור לעיל הינו בכפוף לתקנון וכללי ההשקעה הספציפית שיפורטו בפגישה במשרדיה. יודגש כי אין באמור לעיל משום הבטחת תשואה ו/או החזר קרן ו/או הבטחה להצטרפות להשקעה כלשהי. כל העיסקאות המוצגות באתר זה הינן משום דוגמאות בלבד להשקעות עבר. Puzzle Group אינה אחראית או ערבה בשום צורה שהיא להחזר הקרן למשקיעים ו/או לרווחים שיהיו למשקיעים כתוצאה מהשקעתם בהשקעות השונות Puzzle Group/ ו/או כל אחד מהדירקטורים ו/או נושאי המשרה ו/או עובדי החברה לא יישאו בכל אחריות לנזק כלשהו הנובע מהשימוש במידע.
Call Now Button
שינוי גודל גופנים
ניגודיות

כל מה שצריך הוא רק להשאיר פרטים ואנחנו כבר נדאג להשאיר אתכם מעודכנים

מעוניינים במידע על השקעות נדל"ן לפני כולם ?